Jump to content
PlayStation Romania
  • Inregistreaza-te simplu si rapid

Salut, 

Te invitam la o inregistrare rapida cu mail si parola in comunitatea PlayStation. Am creat aceasta comunitate exclusiv pentru utilizatorii consolelor PlayStation. Stim ca esti un fan al consolelor daca ai trecut pe aici, incearca sa ramai si sa te inregistrezi :) deoarece cu ajutorul tau putem organiza mai multe concursuri in comunitate!

Autentifica-te  pentru a te autentifica

Creaza cont  pentru a te inregistra

Ne gasesti pe Facebook, in cel mai mare grup al pasionatilor de PlayStation!

Recommended Posts

173B5753-D325-4B68-8BE4-6FEBCE280893.jpeg

Pe principiul “ Vreti loot? Luati loot!” Si 1000000 de arme la dispozitie, Borderlands 3 devine putin mai individual. Pana acum un lucru caracteristic seriei era share loot-ul. Si asa se puteau genera conflicte intre playeri,  in vanatoarea pentru echipament nou. Dar cu cel de al treilea, situatia se va schimba deoarece loot-ul va fi individual. Desigur, daca se doreste , se poate reveni la vechiul sistem, din meniul setari.

Scurt dar suficient cat sa te puna pe jar. Este ca o amintire mai veche si ceva nou amestecat. Primul gameplay leak al jocului Borderlands 3. Recunosti vocea inca de la inceputul videoului? 

Este inconfundabila.  Nu uitati Borderlands 3 soseste pe 13.09

Interesant ca are reflexie desi grafica Borderlands era asa mai mata, nu reflecta lumina ci mai mult o absoarba ... asta am observat eu

On 5/1/2019 at 9:11 AM, japiadrian said:

Interesant ca are reflexie desi grafica Borderlands era asa mai mata, nu reflecta lumina ci mai mult o absoarba ... asta am observat eu

Poate e vorba de un update grafic....era si cazul

@felixanul67

Din ce am citit pe internet, pare ca doar collector's edition are steelbook inclus ... se poate observa in imagine

borderlands-3-collectors-edition.jpg

Iar mai jos vedem diferentele intre Standard, Deluxe si Super Deluxe Edition:

borderlands-3-edition-comparison.jpg

Ca orice pasionat de jocuri video, vrei ca un joc nou sa livreze calitate, dar nici cantitatea nu este de neglijat. Nu vrei sa dai aproximativ 300 lei pentru un joc prea scurt, in care nici nu stii cand incepi ca s-a si terminat. Ei bine, se pare ca nu va fi cazul pentru Borderlands 3, caci stim deja faptul ca va avea 35 h.

Exact. 35 h pentru campania principala. Pentru restul...vedem.