Jump to content
PlayStation Romania
  • Inregistreaza-te simplu si rapid

Salut, 

Te invitam la o inregistrare rapida cu mail si parola in comunitatea PlayStation. Am creat aceasta comunitate exclusiv pentru utilizatorii consolelor PlayStation. Stim ca esti un fan al consolelor daca ai trecut pe aici, incearca sa ramai si sa te inregistrezi :) deoarece cu ajutorul tau putem organiza mai multe concursuri in comunitate!

Autentifica-te  pentru a te autentifica

Creaza cont  pentru a te inregistra

Ne gasesti pe Facebook, in cel mai mare grup al pasionatilor de PlayStation!

japiadrian

PlayStation Classic: Prezentare si Tekken 3 cu Eddy

Recommended Posts

Cu ocazia campaniei Days Of Play am dat o fuga pana la primul MediaGalaxy ca sa imi cumpar si eu mini-consola PlayStation Classic, un device care nu trebuie sa lipseasca din coloectia voastra. Cred ca in limita stocului disponibil gasiti consolele la o reducere de 50% (150 de lei de la 300 de lei) pana la data de 17 iunie (campania Days Of Play).

playstation classic.jpg

De ce consider PlayStation Classic o consola buna?

• Este foarte usor de transporat avand in vedere dimensiunile reduse
  • Are 20 de titluri preinstalate in memorie, astfel nu trebuie sa cari dupa tine CDuri (am inteles ca exista posibilitatea sa adaugi mai multe jocuri pe un card etc. vedeti putin internetul)
  • Consuma foarte putin asa ca il puteti conecta la orice sursa de curent (cabana, generator etc.)
  • Este compatibil cu aproape orice adaptor de tip USB care poate conduce curentul transformat la consola (eu utilizez incarcator de Samsung)
  • Are in dotare 2 controllere calsice care direct ma trimite cu gandul la un versus care se poate lasa cu un PlayStation Classic Party. Iti chemi cativa prieteni oriunde doresti tu, doar curent sa ai (un televizor), si ii dai drumu la niste provocari pe niste pedepse (aici va imaginati fiecare). Spun asta deoarece de curand am avut sansa la un Party cu Nintendo 64 si Mario 👌
  • Cablurile de conectare sunt in general cu port USB, aveti posibilitatea sa prelungiti absolut orice cablu pentru aceasta consola incat sa stati la o distanta cat mai indepartata de televizor. Atentie, controllerele nu sunt wireless, totul este conectat prin cablu.
  • Gasiti pe piata internetului si case pentru PlayStation Classic, astfel va puteti transporta in mod sigur mini-consola :x PlayStation Classic Carry

61kb5MgA6xL._SL1000_.jpg 61jyaCkxGAL._SL1000_.jpg 612-rXQLKpL._SL1000_.jpg

Urmareste o scurta prezentare a consolei PlayStation Classic si gameplay Tekken 3 cu Eddy (unul dintre cei mai enervanti, corect?)

Shopping placut!

Aboneaza-te pe YouTube!

Save.png